Сергій Борзов стане новим головою Вінницької ОДА: що відомо про цю людину?

Сергій Борзов стане новим головою Вінницької ОДА: що відомо про цю людину?

Трохи неочікувано для більшості жителів нашої області, але Вінницьку ОДА знову чекають кадрові зміни.

Сьогодні на позачерговому засіданні Кабінету міністрів України  погодили кандидатуру Сергія Борзова на посаду голови Вінницької обласної державної адміністрації.

Що відомо про Сергія Борзова? Сергій Сергійович – вінничанин, саме в обласному центрі він здобував середню та вищу освіту (педагогічний університет).

У Вінниці Сергій Борзов відомий як підприємець, засновник торгової марки «Вінницькі перці». Чоловік одружений на народній депутатці від партії «Слуга народу» Ірині Борзовій, спільно з дружиною виховують троє дітей.

Для Сергія Борзова робота на державній службі не буде в новинку: має 22 роки трудового стажу та зараз працює на посаді керівника Державного управління справами.

Жодних змін на сайті чи повідомлення про погодження кандидатури на голову Вінницької ОДА поки немає: там досі наявна уся інформація про «старого» очільника обласної адміністрації , вінничанина Владислава Скальського.

Найбільше Владислав Володимирович за час перебування на посаді голови ОДА, за думкою жителів Вінниччини, запам’ятався втіленням в життя проекту Президента України «Ліфт» та бажанням запровадити робочий день у дер службовців з 7 години ранку, аби уникнути навантаження на громадський транспорт у період карантину, що обурило багатьох людей, особливо тих, кому на роботу потрібно довго добиратись та тих, у кого є маленькі діти.

Світлини взяті з особистої сторінки Сергія Борзова у соціальній мережі Фейсбук.

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *