Сергій Борзов розповів про мобілізацію в Придністров’ї та боєздатність їхньої армії

Сергій Борзов розповів про мобілізацію в Придністров’ї та боєздатність їхньої армії

40-й день повномасштабної війни. Сьогодні голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов розповів про ситуацію  на Вінниччині.

  • 40-й день війни…Мені дзвонять, пишуть із південних районів Вінниччини. Цікавить одне: сусід на кордоні області – невизнане придністров’я. Там серед місцевого населення поширюються чутки про силове примушення особового складу збройних сил так званої “ПМР” до участі у війні проти України. Про боєздатність їхньої армії є сумніви. Тобто безпосередньої військової небезпеки вона не становить, – сказав Начальник ОВА.

За його словами, є припущення, що армія невизнаної “ПМР” може бути використана у війні проти України як маневр відволікання. За словами Борзова, на території невизнаної республіки знаходиться до двох тисяч російських військ. Додатково планують провести мобілізацію серед місцевого населення, яке не підтримує участі у воєнній агресії щодо України.

  • Тому звертаюсь до тих, хто може зайти на нашу територію: самі здавайтесь в полон, шансів вижити – нуль! Уже шукайте контакти наших спецслужб, якщо не маєте бажання воювати проти Збройних Сил України. Слава ЗСУ! – підкреслив Сергій Борзов.

Фото – офіційний веб-сайт Вінницької обласної військової адміністрації.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *