Серед переможниць соціального проекту “Жінка Вінниччини-2021” – хмільничанка Марія Мальцева

Серед переможниць соціального проекту “Жінка Вінниччини-2021” – хмільничанка Марія Мальцева

Минулого тижня у місті Вінниці відбулося нагородження учасниць соціального проекту “Жінка Вінниччини-2021”.

Переможницею в галузі “Освіта/Наука” стала хмільничанка Марія Мальцева – кандидат психологічних наук, практичний психолог, педагог, засновник «Психологічної студії «Емоція» у Вінниці.

“Жінка Вінниччини” – це щорічний проект, який має на меті відзначення жінок різних галузей, які досягли високих результатів у професійній чи соціальній діяльності та зробили вагомий внесок у розвиток обласного центру та області. Цьогоріч у проекті було 11 номінацій: “Державна служба”, “Громадська діяльність/Волонтерство”, “Спорт”, “Сфера краси”, “Психологія”, “Ресторація”, “Медіа”, “Культура”, “Бізнес”, “Медицина” та “Освіта/Наука”. Загалом брали участь  55 фіналісток.

Ключовою метою проєкту є благодійна місія. Цьогоріч зібрали кошти на інсулінові помпи для діток, що хворіють на цукровий діабет. Вартість однієї такої помпи складає більше 100 тисяч гривень.

 

37-річна хмільничанка Марія Мальцева навчалася в загальноосвітній школі №1 (нині школа-гімназія).  Усе своє безтурботне дитинство та шкільні роки Марія провела у рідному Хмільнику, а далі розпочався копіткий навчальний шлях. Здобула вищу освіту спочатку в Вінницькому державному педагогічному університеті, а після вступила в Інститут психології імені Г. С. Костюка Національної Академії педагогічних наук України. Саме навчаючись  у Києві, Марію спонукало створення психологічної студії.

  • Завданням моєї сертифікаційної роботи була розробка програми економічної грамотності для дітей. Приїхавши додому, зіткнулася з величезною проблемою – впроваджувати таку програму не було де. Вирішила спробувати у Вінниці, оскільки тут значно більше можливостей,  сама набрала групу. Я успішно захистила свою роботу. Не покинула займатися з дітьми, бо бачила, як їм подобаються такі заняття. І батьки схвалювали та підтримували участь своїх дітей в психологічних гуртках. З часом я створила студію “Емоція”. Це було в 2006 році, – розповіла жінка спеціально для NEWS Хмільника.   

За роки діяльності студії Марія Василівна отримала чимало нагород:  вона переможець конкурсу «Ярмарок фахових сподівань 2013 року», а також психолог року 2012 року міста Вінниці.  Крім того, Марія Мальцева – автор посібника для батьків «Крок за кроком до сімейної гармонії» та автор 11 наукових статтей з проблематики соціальної та економічної психології.  Останні нагороди, крім перемоги в соціальному проекті, такі: психологічна студія «Емоція» – переможець конкурсу «Народний бренд-2020» у номінації “Центр розвитку дитини”,  а також Марія Василівна отримала минулого року диплом лауреата XVІІ міжрегіонального конкурсу «Бізнес-еліта Поділля» 2020 року.

Марія Мальцева навчає вінницьких дітей  фінансової грамотності, де вивчають правила поводження з грішми, грамотному збільшенню капіталу, усвідомлення цінності коштів. Також вона активно розвиває ігротерапію як засіб самовираження дитини, досягнення емоційної стійкості, корекції внутрішніх конфліктів, тривожності та агресивних тенденцій.

Тож вітаємо нашу землячку з перемогою! Подальших успіхів та вдячності від людей!

Алла Корнієнко.

 

 

 

Поділитись у соц мережі


1 коментар(ів) на статтю “Серед переможниць соціального проекту “Жінка Вінниччини-2021” – хмільничанка Марія Мальцева

  1. Вілія

    Успішність Людини зявиться тільки після наполегливої творчої праці! Як вдома – так і в Школі – і в Університеті, академії Марія все доводить до задуманого результату – ніколи не покидає СВОЮ МРІЮ! Ми гордимося і радіємо кожному ЇЇ успіху! Дякую ВАМ за статтю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *