Села Хмільницького району покажуть на обласному телебаченні в ексклюзивному мандрівному шоу

Села Хмільницького району покажуть на обласному телебаченні в ексклюзивному мандрівному шоу

Минулого тижня на телеканалі UA: Вінниця та всіх регіональних телеекранах Суспільного мовлення  стартувало тревел-шоу “Роздивись”, режисером якого є уродженка Хмільницького району, з села Лозна Віта Приймак. Завдяки перемозі  у межах  програми “Створюй із Суспільним” проєкт “Роздивись” отримав перемогу разом з іще 20 проєктами з різних куточків України.  Загалом в телеефір вийде 14 шоу, серед яких – і розповідь про деякі села Хмільницького району. Поки що заплановані зйомки в Уланові.

“Роздивись” – це мандрівне шоу Вінниччиною, в якому дві ведучі розкривають найпривабливіші місця області, знайомляться з відомими майстрами і показують незвідані куточки нашого регіону. Ведучі подорожують Вінниччиною, обмінюються завданнями, які потрібно виконати в містечках або селах, і на всі завдання дається десять годин часу.  Невгамовні ведучі покажуть, як  і чим живуть міста і села, продемонструють, як працюють, як відпочивають і чим пишаються.

Телеведучі Віта Приймак та Ірина Басенко уже спробували голубців з-під Молдови, роздивилися домашніх лисиць із Хрінівки, побачили плантації винограду на Півдні області, дивувалися космічним кратерам за 60 кілометрів від Вінниці, гладили  страусів у господарстві Цекинівки та виготовляли бруківку зі сміття в Іллінцях. Свого роду “Орел і Решка” місцевого розливу запрошує на пізнавальну екскурсію рідним краєм щоп’ятниці о 21.40.

 

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *