Сальницька сільська бібліотека поповнилась комп’ютерною технікою

Сальницька сільська бібліотека поповнилась комп’ютерною технікою

1 червня в Сальницькій сільській бібліотеці відбулося урочисте відкриття Інтернет-центру для всіх сальничан. Це стало можливим завдяки проекту “Дія. Цифрова освіта” Міністерства цифрової трансформації України. В рамках проекту бібліотека також поповнилася двома комплектами комп’ютерної техніки та комп’ютерним столом.

  • Інтернет і ноутбук в бібліотеці були й раніше. До мережі Інтернет бібліотеку було приєднано в жовтні 2015 року, а ноутбук придбали за кошти сільської ради.  Однак користувалися ними переважно бібліотекар і культпрацівник.  Але відтепер безкоштовним Інтернетом зможуть користуватися всі сальничани, – розповіла директор Сальницької бібліотеки Віра Степаненко.

З нагоди такої урочистої події в бібліотеці влаштували також і заходи для маленьких сальничан. В святкуванні взяли участь учні перших та других класів. Перед приміщенням бібліотеки діти малювали, танцювали “Подоляночку”, а також надували кульки та веселилися.  Пісні про щасливе дитинство подарували малятам Леся Полонська та Віка Дубинчак, під музичним керівництвом директора сільського Будинку культури Миколи Деренюка. А з нагоди Дня захисту дітей староста села Олександр Олексієнко подарував дітлахам солодощі.

Відтепер з появою Інтернету в бібліотеці стало ще більше людно, і, звісно ж, щоб скористатися глобальною інформаційною мережею, до Сальницької бібліотеки приходять переважно діти.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *