Рятувальники Вінниччини закликають людей не ігнорувати сигнал тривоги

Рятувальники Вінниччини закликають людей не ігнорувати сигнал тривоги

Рятувальники Вінниччини закликають хмільничан не ігнорувати сигнал “Увага всім!” Адже йдеться насамперед про безпеку.

В головному управлінні ДСНС України у Вінницькій області зазначають, що повітряна тривога оголошується тоді, коли сили протиповітряної оборони сповіщають про рух ворожих літаків у напрямку повітряного простору нашого регіону або є підтвердження запуску ракет.

Точне місце, куди може влучити ракета, та який населений пункт атакує літак – одразу визначити складно, тому сирени вмикають щоразу, як тільки з’являється загроза.

Рятувальники рекомендують:

  • ретельно вивчити локації найближчих сховищ від вашого дому чи офісу;
  • якщо у вас нема можливості дістатися укриття, тоді не забувайте про правило «двох стін».

Рятувальники застерігають! В жодному разі НЕ МОЖНА знімати й публікувати фото або відео з наслідками удару в соцмережах.

  • Об’єкти критичної інфраструктури, заклади охорони здоров’я, місця масового скупчення людей та житлові будинки є ціллю для держави-терориста. Ворог виснажує нас, залякує, і робить все, щоб деморалізувати наш відчайдушний опір. В жодному разі ми не повинні боятися, але водначас маємо бути обачними і обережними, коли є реальна загроза життю. Саме для цього працює система оповіщення, яку всі ми називаємо Тривога, – йдеться в повідомленні рятувальників.

Завантажити застосунок “Повітряна тривога”, який сповіщає про початок та закінчення повітряної тривоги у регіонах України, можна за цим посиланням:
https://bit.ly/3hFOqbC

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *