Румунія відмовилась від пропозиції Медведєва забрати Вінниччину

Румунія відмовилась від пропозиції Медведєва забрати Вінниччину

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв помріяв про розпад України та опублікував її карту у складі інших країн. Вінниччину і Чернівецьку область (Буковина) він чомусь “віддав” Румунії. Офіційний Бухарест відреагував на такі заяви, – повідомляє NEWS Хмільника.

Медведєв опублікував дві карти Європи і на одній із них Україна поділена на частини, нібито її територія входить до складу інших країн.

За словами Медведєва, цю карту створили “західні аналітики”, але він їх не назвав.

 

Прибічнику Кремля хотілося б, щоб Україна складалася лише з Київської області, а Вінницька область чомусь відійшла під протекцію Румунії.

 

В МЗС Румунії назвали пропагандою та дезінформацією поширену заступником голови Радбезу РФ Дмітрієм Медвєдєвим мапу з “планом поділу” України між сусідніми державами.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це йдеться у заяві офіційного Бухареста.

У заяві додають, що Румунія повністю підтримує суверенітет і територіальну цілісність України у межах міжнародно визнаних кордонів та засуджує неспровоковану й невиправдану агресію РФ.

  • Румунія є і залишиться партнером України і підтвержує повну підтримку й глибокі співчуття українському народу, – йдеться у повідомленні. 

За матеріалами Української правди та Європейської правди.

Фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *