Розробили проект нового статуту Хмільницької міської об’єднаної громади

Розробили проект нового статуту Хмільницької міської об’єднаної громади

У конференц-залі Хмільницької міської ради відбулося засідання «круглого столу», під час якого посадовці міської ради та експерти громадської організації «ПРАВО» обговорили остаточний варіант проекту Статуту Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади.

Незабаром документ буде оприлюднено для ознайомлення та проведення громадського обговорення. Передбачається проведення низки комунікативних заходів, зокрема, і у громадах, які, після місцевих виборів, увійдуть до складу Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади.

Варто зазначити, що раніше  було проаналізовано чинну редакцію Статуту територіальної громади міста Хмільника та  розроблено пропозиції щодо  приведення його до відповідності  вимог чинного законодавства.

Розпорядженням міського голови було створено відповідну робочу групу, яка на своїх засіданнях  вирішила, що  недоцільно коригувати чинну редакцію Статуту громади, що варто розробити принципово новий документ, взявши за основу рекомендації Міністерства регіонального розвитку.

Експертами громадської організації «ПРАВО» у співпраці з юридичним відділом міської ради проведено аналіз Методичних рекомендацій та підготовлено проект Статуту Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади, а також коментарі до норм Статуту, які потребують додаткових консультацій з представниками всіх цільових груп (міським головою, депутатами міської ради, старостою, інститутами громадянського суспільства, громадськості тощо).

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *