Розроблятимуть Генеральний план села Соколової

Розроблятимуть Генеральний план села Соколової

Сьогодні Хмільницька міська рада ухвалила погоджувальне рішення про розроблення Генерального плану с. Соколова Хмільницького району, що входить до складу Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади.

Генеральний план є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, що призначається для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови населеного пункту.

Генплан – це містобудівна документація, що визначає принципові рішення для розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Вимоги містобудівної документації є обов’язковими для виконання всіма суб’єктами містобудування. Отже, все, що відбувається на території населеного пункту, має здійснюватись відповідно до його генплану.

Генеральний план – це довгострокова стратегія, що розробляється та затверджується в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Відповідно до чинного законодавства строк дії генерального плану населеного пункту не обмежується. Зміни до генерального плану населеного пункту можуть вноситися не частіше, ніж один раз на п’ять років.

Генеральним планом населеного пункту визначаються:

  • потреби в територіях для забудови та іншого використання;
  • потреба у зміні межі населеного пункту, черговість і пріоритетність забудови та іншого використання територій;
  • межі функціональних зон, пріоритетні та допустимі види використання та забудови територій;
  • планувальна структура та просторова композиція забудови населеного пункту;
  • загальний стан довкілля населеного пункту, основні фактори його формування, містобудівні заходи щодо поліпшення екологічного і санітарно-гігієнічного стану;
  • території, які мають будівельні, санітарно-гігієнічні, природоохоронні та інші обмеження їх використання;
  • інші вимоги, визначені державними будівельними нормами.

Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради, інформує офіційний сайт міськради

Фото – офіційний сайт міськради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *