Розкажіть родинну історію про Голодомор в інтернеті: Держмистецтв анонсував онлайн-проєкт

Розкажіть родинну історію про Голодомор в інтернеті: Держмистецтв анонсував онлайн-проєкт

Відсьогодні і протягом місяця до Дня пам’яті жертв голодоморів, який цьогоріч припадає на 25 листопада, Держмистецтв на своїх сторінках у соціальних мережах Facebook та Instagram публікуватиме історії-оповіді, записані зі слів родичів очевидців, які пережили Голодомор 1932-1933 років, та закликає українців долучатися власними дописами та розповідати про свідчення їхніх рідних, які пережили ті страшні події.

Онлайн-проєкт “Голодомор. Історії роду” покликаний вшанувати пам’ять жертв трагедії, спонукати українців досліджувати історію власного роду та показати глибину трагедії на конкретних прикладах простих українських родин.

  • І заохочуємо вас підтримати наш проєкт та долучитися власними дописами з родинними історіями про геноцид, який переживали ваші рідні. Давайте разом говорити про це. Позначайте @Держмистецтв у своїх дописах на Facebook та Instagram, а також додавайте хештег #Голодомор_Історії_роду, щоб об’єднати якомога більше “живих” історій, – закликають в Державному агентстві.

Відомо вже багато особистих розповідей про Голодомор, які згадуються щорічно, однак у родинах багатьох українців є свої унікальні історії, пов’язані з цією трагедією. У когось родичі боялись про це переповідати, у когось говорили коротко, натяками, або описували лише якийсь один епізод, що їм запам’ятався, однак всі ці історії важливі. Важливі не лише для окремо взятої української родини, а й для нашої країни загалом, бо вони як пазли складають велику картину всезагального та всенародного лиха, яке огорнуло наші землі в 1932-1933 роках.

Першу історію, записану Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти зі слів Ніни Білецької, онуки Наталії Матушевич, яка пережила Голодомор, можна прочитати на сторінках агентства у Facebook: https://www.facebook.com/StateArtsAgency

та Instagram https://www.instagram.com/state_arts_agency.

Також можна надіслати свою родинну історію, пов’язану з Голодомором, додавши світлини родичів, на e-mail : press@arts.org.ua. Їх опублікують в соцмережах також.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *