Розбещував неповнолітніх, погрожував, що «битиме того, хто садить його в тюрму» – підозрюваного у жахливому злочині триматимуть під вартою максимально можливий строк

Розбещував неповнолітніх, погрожував, що «битиме того, хто садить його в тюрму» – підозрюваного у жахливому злочині триматимуть під вартою максимально можливий строк

Про жахливий злочин, що трапився у Хмільницькому районі розповіла прес-служба Хмільницького міськрайонного суду.

«Є у роботі суду морально важкі дні: вчора був саме один з таких…

29 липня у Хмільницькому міськрайонному суді обирався запобіжний захід для 31-річного жителя Хмільницького району, якого підозрюють у розбещенні малолітніх дітей (частина 2 статті 156 Кримінального кодексу України). Нагадаємо, що малолітніми вважаються діти, які не досягли 14-річного віку» – повідомили у суді.

Про деталі злочину мало що відомо, оскільки злочини проти дітей, а також статеві злочини слухаються у суді в закритому режимі, оскільки подробиці і деталі, які будуть розголошені для громадськості, можуть травмувати потерпілих та їхніх рідних.

  • Зауважимо, що сторона обвинувачення навела обґрунтовані докази (в тому числі відео з мобільного телефону підозрюваного), які доводять необхідність на час слідчих дій встановити підозрюваному у тяжкому злочині запобіжний захід у виді тримання під вартою на максимально можливий термін – строком на 60 днів. Згідно чинного законодавства, після того, як термін тримання під вартою добігатиме кінця, прокуратура може клопотати у суду продовжити термін тримання під вартою, в той час як захисник підозрюваного може доводити необхідність обрання більш м’якого запобіжного заходу (домашній арешт, особисте зобов’язання), – пояснила прес-секретар суду Наталя Міщук.

Ухвала слідчого судді підлягає негайному виконанню після її оголошення. Ухвала також може бути оскаржена до Вінницького апеляційного суду протягом 5 днів з дня її проголошення.

Також стало відомо, що після судового засідання підозрюваний почав погрожувати, що «битиме того, хто садить його в тюрму». Лише після пояснень працівників поліції та судової охорони, що вони будуть змушені застосувати фізичну силу при відмові покинути приміщення суду, чоловік вийшов самостійно.

Також прес-служба суду звернулась до батьків з проханням поспілкуватися зі своїми дітьми на тему особистої безпеки та кордонів тіла і надала посилання, які допоможуть це робити правильно.

NEWS Хмільника надає також ці посилання:

https://hm.vn.court.gov.ua/sud0227/pres-centr/newsevents/659703/

https://hm.vn.court.gov.ua/sud0227/pres-centr/newsevents/639932/

 

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *