російська ворожа техніка тепер у Польщі

російська ворожа техніка тепер у Польщі

Ворожа російська техніка тепер присутня і в Європі. Але розбита силами української армії  та в якості експонатів виставки, – повідомляє NEWS Хмільника, посилаючись на повідомлення заступниці Міністра оборони України Ганни Маляр. Вона взяла участь в офіційній церемонії відкриття.

Так, сьогодні у польській Варшаві відкрилась виставка знищеної російської техніки силами оборони України «За нашу і вашу свободу».

  • Цією виставкою ми привертаємо увагу європейського суспільства до війни з якою сьогодні має справу Україна. Кожен європеєць тепер матиме змогу наочно побачити яку купу заліза і вогню ми зупиняємо, захищаючи європейські кордони, – розповіла про виставку Ганна Маляр у соцмережі.
  • Також цією виставкою ми хочемо показати, що через нашу територію російські танки можуть потрапити у Європу тільки як виставкові експонати, але для цього нас потрібно підтримати озброєнням, – додала Маляр.

Це перша подібна виставка на території країн ЄС та НАТО, яка відкриває серію таких виставок по всій Європі. Потім аналогічні заходи відбудуться в інших європейських столицях, зокрема в Берліні, Парижі, Мадриді та Лісабоні.

На виставці можна побачити:

  • розбитий основний бойовий танк російської армії Т72Б;
  • 152-мм САУ “МСТА-С”;
  • зразки снарядів РСЗВ “Ураган” і “Смерч”.

В організаторів виставки є сподівання, що люди з мирних європейських міст, які побачать цю техніку, краще відчують, що у нас спільна мета – зупинити російську навалу.

Фото – з офіційної сторінки Ганни Маляр у Фейсбук.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *