Роман Кашпур з Хмільника готується до 43 Лондонського Марафону

Роман Кашпур з Хмільника готується до 43 Лондонського Марафону

Хмільничанин, захисник України Роман Кашпур готується до Лондонського Марафону, де пробіжить на протезі. Марафон у Лондоні відбудеться 23 квітня, а тренується Роман у рідному Хмільнику.

Таким чином Роман хоче надихнути інших захисників, які втратили кінцівки на російсько-українській війні, не здаватися. А ще під час марафону планує зібрати 100 тисяч фунтів на протези для побратимів.

Роман – колишній розвідник, і ми неодноразово розповідали про його подвиги як на фронті, так і в тилу, де він надихав своє витривалістю та наполегливістю інших, і досі захоплює тим, що ніколи не здається.

А з початком повномасштабної війни Роман знову пішов на фронт, незважаючи на ампутацію. Однак після пів року служби він повернувся додому, став волонтерити та повернувся у спорт.

Зараз Романа можна зустріти на вулицях, у парках нашого міста. Він тренується уже три місяці, і на протезі може пробігти дистанції до 15 кілометрів.

  • З протезом, як би це абсурдно не звучало, трішки краще. У мене інша нога була поранена, тому, коли на дистанції біжиш, починає трішки поболювати, а з протезом проблем немає,- розповів ветеран російсько-української війни нашим колегам із Суспільного.

Лондонський марафон, до якого готується, буде першим міжнародними змаганням для Романа. На тренування витрачає по 2 години на день.

Цьогоріч у Лондонському марафоні візьмуть участь понад 40 000 людей з усього світу. Йдеться на сайті СТРАВА. Відбудеться забіг 23 квітня, початок о 9:30 за місцевим часом. Старт у м. Блекхіті, фінішуватимуть учасники в Вестмінстері. Загальна дистанція 42 км.

За інформацією Суспільного та зі сторінки Романа Кашпура у мережі.

Фото – Суспільне. Вінниця.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *