Роман Кашпур став головним героєм фільму американського продюсера

Роман Кашпур став головним героєм фільму американського продюсера

На своїй сторінці у Facebook хмільничанин Роман Кашпур написав про вчорашній закритий показ фільму, який зняв американський продюсер і головний директор кінострічки Габріель Верас. “Атлети і титани” – така назва документального фільму, яку скоро побачить весь світ.

  • Зовсім скоро весь світ побачить премʼєру документальної стрічки про те, як війна забирає життя, руйнує долі, калічить тіла…..а також про те, як не дивлячись ні на що, крізь безодню болі та страждань, долаючи перешкоди і кидаючи виклик новим випробовуванням, з темряви пробивається світло нових перемог, блискавичних звершень та невиданих раніше висот,написав Роман Кашпур.

Це фільм про атлетів, які “віддали своє життя в боротьбі за Україну, про спортсменів, хто продовжує воювати за свою домівку, про людей, котрі замінили тренувальні майданчики та спортивний інвентар на окоп та автомат…..і про тих, хто всупереч обставинам знаходить в собі сили продовжувати тренування і готується вкотре заявити про незламність українського духу на спортивній арені світу”…

Роман Кашпур повідомив, що вже скоро закритий показ відбудеться в Україні, а далі заінтригував словами – а далі буде…

Головною метою документальної стрічки «Athletes of war/Атлети війни» є не допустити росі@@ких атлетів на Олімпійські Ігри 2024…..показавши, що спорт є невідʼємною частиною політики будь-якої держави.

  • Наш ворог користується тим, що спортсмени є дуже великим політичним важелем соціального впливу, і дуже добре інтегрує цей важіль у своїх політичних ігрищах! Саме тому великим ударом по амбіціям кр@мля стане недопуск на спортивну арену Олімпійських Ігор атлетів р@сії та біл@русії!, – зазначив у дописі Роман.
  • Великою ставкою був мій марафон у Лондоні і я не підвів, а зараз, побачивши фільм, я маю чітке бачення та розуміння, де я можу бути корисний ще. «Інформаційно-культурний фронт», мабуть, так це буде доречно назвати.

Нагадаємо, Роман Кашпур є амбасадором благодійного фонду “Громадянин” і збирає кошти на якісне протезування поранених військовослужбовців.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *