Родини Хмільницького району вчергове перевірили фахівці

Родини Хмільницького району вчергове перевірили фахівці

Сьогодні, 23 липня, з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні, що грунтуються на забезпеченні найкращих інтересів  дитини,  службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з Хмільницьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено черговий виїзд у населені пункти району та відвідано сім’ї, в яких виховуються діти.

Зокрема, в селі Маркуші було відвідано багатодітну сім’ю, в якій виховується 6 малолітніх дітей та одну опікунську сім’ю, в якій перебуває 2 дітей, позбавлених батьківської опіки. Матері, яка виховує 6 дітей було вказано на необхідність покращення  побутових умов для проживання та розвитку дітей, попереджено про відповідальність, передбачену чинним законодавством за неналежне виконання батьківських обов’язків.

В селі Сальниця, спільно з сільськи головою та дільничним поліцейським було обстежено умови проживання у 3 сім’ях, де виховується 8 дітей, з них, була відвідана одна сім’я, до якої на період карантину повернулася дитина із закладу інституційного догляду та виховання.

В ході проведення рейду з усіма батьками була проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, попереджено про правову відповідальність, згідно чинного законодавства. Наголошено про створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей в родині.

Служба у справах дітей наголошує, що ухилення батьків або осіб, що їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх осіб, згідно зі ст.184 Кодексу України про адміністративні порушення, тягне за собою відповідне покарання.

Таким чином, згідно із законом, батьки не можуть розглядати виховання дітей як справу, якою вони можуть займатисячи або не займатися. Це їхній громадянський і державний обов’язок, за який вони несуть відповідальність.

Служба у справах дітей Хмільницької райдержадміністрації

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *