Родині погорільців з села Тараски Хмільницького району українці зібрали кошти на новий будинок

Родині погорільців з села Тараски Хмільницького району українці зібрали кошти на новий будинок

Раніше ми повідомляли про страшну трагедію, яка сталася в селі Тараски  Хмільницького району в ніч із 7 на 8 січня. Тоді у пожежі загинув 7-річний хлопчик, а його 40-річна мати отримала термічні опіки рук. Будинок багатодітної родини згорів, а п’ятеро дітей та їхні батьки, які дивом вижили, – залишилися без даху над головою. Ось тут і підключилися небайдужі земляки та українці зі всіх куточків України.

Вночі в Хмільницькому районі у пожежі загинув семирічний хлопчик

В сюжеті новин ТСН розповіли, що того злощасного дня будинок згорів практично за годину, впала стеля, врятувати майно не вдалося. Від чого саме сталася пожежа – досі ніхто не знає.

Найстарша дівчинка Аня чомусь тієї ночі не спала, вона й розбудила батьків, коли відчула задимленість у хаті. Усі разом винесли менших братика і сестричку, а потім дівчинка побігла до сусідів, аби викликали пожежників.

  • Води не було ніде. Замерзла вода, бо мороз був. Я бігла по сусідах боса, гола, – розповіла нашому колезі-журналісту Валерію Кузнєцову із 1+1 Анна Барабаш.

Семирічного Андрійка знайти у палаючому будинку не вдалося.

  • Він сховався під ліжком, бідний. Думав, що врятується. А він не врятувався. Там він бідний, помер, задушлився димом, – згадує матір Світлана Барабаш.

Щоб допомогти багатодітній родині, згуртувалося все село. Люди приносили погорільцям необхідні речі, їжу та ліки. Разом із тим всіма силами збирали також гроші на поховання загиблого хлопчика і нове житло.

  • Сама не очікувала, що люди так потягнуться: речі передають, пропонують допомогу, – розповіла староста села Ольга Рижук.

Допомога для погорільців з Хмільницького району надходила також і від українців зі всіх куточків країни. Вони дізналися про трагедію в новинах. Вже за три дні на рахунках родини була сума, за яку можна купити новий будинок.

  • Перший день були вражені від своїх людей місцевих. Другий день – сусідні села. Після випуску ТСН почали приходити гроші на рахунок, – розповіла родичка родини Барабашів Світлана Бачинська.

Загалом на рахунок люди надіслали більше 50 тисяч гривень. Хату, яку хочуть купити,  знайшли у сусідньому селі. Доплатити обіцяли із бюджету об’єднаної громади. В будинку є три просторі кімнати, меблі, бойлер, а головне – опалення.

За кошти, які залишаться після купівлі будинку, волонтери планують придбати в дім побутову техніку.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *