Родинам полеглих воїнів Олега Шпура і Івана Беспалова вручили державні нагороди

Родинам полеглих воїнів Олега Шпура і Івана Беспалова вручили державні нагороди

Вручення державних нагород відбулося наприкінці 2023 року. Заступник начальника Хмільницької районної військової адміністрації Олександр Пузир разом із представниками першого відділу (м.Козятин) Хмільницького РТЦК та СП вручили державні нагороди родинам загиблих військовослужбовців Беспалова Івана Івановича та Шпура Олега Петровича. Про це поінформували у Хмільницькій райдержадміністрації.

Орденами “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно),  згідно з Указом Президента від 25 вересня 2023 року №588 за особисту мужність і самовідданість, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі   удостоєні:

  • старший солдат, кулеметник Шпур Олег Петрович;
  • молодший сержант, командир стрілецького відділення Беспалов Іван Іванович.

Довідково:

  • Старший солдат Олег Шпур з Самгородоцької громади, позивний Смайл, загинув 1 травня 2023 року, обороняючи місто Бахмут на Донеччині. Під час виконання бойового завдання отримав смертельні поранення внаслідок ворожого обстрілу позицій українських воїнів. Захиснику було 27 років. Олег з села Йосипівка. У нього залишилися мама, дружина, донька, якій на момент його загибелі було 1,5 місяці, сестра, племінниця, родина, друзі.
  • Беспалов Іван – молодший сержант, командир 1 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу загинув 14 червня 2023 року внаслідок ворожого танкового обстрілу на Донеччині.

Фото – Хмільницька районна державна адміністрація.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *