“Робіть шипи та будьте економнішими” – наголосив начальник Вінницької військової адміністрації Сергій Борзов

“Робіть шипи та будьте економнішими” – наголосив начальник Вінницької військової адміністрації Сергій Борзов

Сьогодні впродовж дня, 27 лютого, на брифінгах начальник Вінницької військової адміністрації Сергій Борзов говорив про дуже важливі речі стосовно захисту від ворогів та певні обмеження, які запровадили в області.

Перше – керівник регіону порадив виготовляти шипи, якими можна зупинити бронетранспортери, що рухаються на гумовій шині.

  • В Житомирі в аеропорту почався бій. Колона сто одиниць техніки вирушила з Києва на Житомир. Наступними буде Бердичів, а далі Вінниця. Хлопці, робіть шипи, короткі. Вони йдуть швидко на гумовій броньованій техніці. Не на гусеничній. Їм потрібно швидко рухатися. Робіть гострі шипи, за любим поворотом кидайте, коли ми дамо команду. Кидайте хоч з відра і паліть їх.Металеві щити: всі кузні, ковальні, СТО. Відрами, мішками, насипали метрів 50. В нього є підкачка, але він все одно стане, довго не проїде. Там ви його візьмете,закликав він.

Сергій Борзов досить збентежений нехлюйським ставленням деяких вінничан до певних обмежень, що було введено на місячний період у зв`язку із воєнними діями на території України, та можливими військовими діями на Вінниччині. Стосується це заборони на продаж алкоголю, на надмірне безпідставне використання автомобільного транспорту, на перебування громадян на вулиці після 22:00. 

  • У нас нині період, що вимагає максимальної концентрації уваги, адже ворог досить близько, інколи з`являється серед нас. Потрібна миттєва і адекватна реакція наших бійців. І ми не можемо її гарантувати, якщо, припустимо, напередодні боєць «вживав» алкоголь. Чи автоперегони  по порожніх вулицях Вінниці, адже «простір звільнився» – дуже мало машин на дорогах»… А чи замислились вони над тим, що можуть настати ще більш важчі часи, ніж зараз, і пального для авто не буде взагалі… Треба економити! Ось ми, так би мовити, «примусово стимулюємо» водіїв до цього, – сказав Борзов.

Керівник області Сергій Борзов нагадав про так званих «сплячих диверсантів» – це люди, які заздалегідь зняли квартири у Вінниці, оселились, й очікували на «свій вихід.

  • Очікували на свій вихід: працювати коригувальниками вогню, розставляти мітки, збирати інформацію про дислокацію наших військових. Звісно, орендували вони житло через ріелторів, тому керівництво і звертається до усіх спеціалістів з оренди нерухомості: «Якщо у вас збереглися бази даних про оренду житла для одного-двох-трьох чоловіків – будь ласка, надайте нам таку інформацію для ретельної перевірки,- сказав він.

Джерело – Вінницька ОДА.

Фото – Вінницька ОДА і Vinbazar.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *