Рідним загиблих солдат – мешканців Хмільницького району, вручили ордени “За мужність” ІІІ ступеня

Рідним загиблих солдат – мешканців Хмільницького району, вручили ордени “За мужність” ІІІ ступеня

Днями рідним загиблих у російсько-українській війні Героїв сержанта Сергія Кота та старшого солдата Андрія Пилипчука вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня. Вручення державних нагород відбулося біля Стіни пам’яті полеглим героям російсько-української війни в Калинівці Хмільницького району. 

Про це поінформували у Хмільницькій районній державній адміністрації.

Під час вручення державних нагород були присутні заступник начальника Хмільницької районної військової адміністрації Олександр Пузир, Калинівський міський голова Василь Поліщук, виконувач обов’язків начальника 2 відділення Хмільницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Григорій Кітов, представники трудових колективів і військовослужбовці.

На колінах, з великою шаною і повагою рідним загиблих воїнів вручили державні нагороди.

Також учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх Героїв, які віддали своє життя за цілісність та незалежність України та поклали живі квіти до Стіни пам’яті полеглим героям російсько-української війни.

 

Сергій Кіт

Сергій Кіт народився та виріс у Писарівці, з часом оселився у Києві. Після віроломного нападу росії на Україну Сергій Кіт відразу ж перевіз родину з Києва в рідну Писарівку, а сам пішов добровольцем на фронт. Загинув Герой 26 травня минулого року в районі м. Авдіївка Донецької області.

Андрій Пилипчук

Коротким, але героїчним і світлим було життя уродженця Корделівки Андрія Пилипчука. Юнак служив за контрактом у Національній гвардії України, а після закінчення контракту продовжив службу у Збройних силах України, був розвідником. Життя Андрія Пилипчука зупинилося на двадцять сьомому році 22 січня 2023 року поблизу Херсона.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку обох Героїв нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Сергій Кіт нагороджений посмертно, Олександр Пилипчук був приставлений до нагороди ще при житті у грудні 2022 року. Окрім цього, Олександр Пилипчук нагороджений медаллю «За військову службу Україні» та орденом «За мужність» ІІ ступеня (посмертно).

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *