Рідним загиблих хмільничан Дениса Новака і Віталія Коломійця вручили державні нагороди

Рідним загиблих хмільничан Дениса Новака і Віталія Коломійця вручили державні нагороди

Сьогодні у приміщенні Хмільницької міської ради рідним загиблих військовослужбовців вручили державні нагороди. Про це поінформували у Хмільницькій районній державній адміністрації.

Відповідно до Указу Президента України від 08.03.2023 №141 орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено навідника 3 десантно-штурмового відділення 3 десантно-штурмового взводу 4 десантно-штурмової роти 4 десантно-штурмового батальйону, солдата Новака Дениса Олеговича за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку (посмертно).

Відповідно до Указу Президента України від 21.03.2023 №170 орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено командира інженерно саперного взводу парашутно-десантного батальйону, старшого лейтенанта Коломійця Віталія Миколайовича за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі (посмертно).

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували усіх загиблих у російсько-українській війні.

Вічна і світла пам’ять тим, хто захищав майбутнє України. 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *