Резонансна справа у Хмільнику: в умисному вбивстві підозрюються двоє чоловіків

Резонансна справа у Хмільнику: в умисному вбивстві підозрюються двоє чоловіків

Майже добу тривали засідання по обранню запобіжного заходу в резонансній справі щодо особи, яка нещодавно зникла безвісті. Про це повідомили у Хмільницькому міськрайонному суді Вінницької області.

Слідчий суддя обрав двом підозрюваним тримання під вартою без можливості внести заставу.

Чоловіки звинувачуються в умисному вбивстві, вчиненому з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб (п.п. 6, 12 ч. 2 ст. 115 КК України) та незаконному заволодінні транспортним засобом (ч. 3 ст. 289 КК України).

З матеріалів клопотання встановлено, що підозрювані, за попередньою змовою між собою, з метою ухилення від сплати боргу, передбачаючи і усвідомлюючи, що посягають на життя іншої особи, спричинили потерпілому тілесні ушкодження, несумісні з життям, від яких потерпілий помер на місці, після чого заволоділи його транспортним засобом.

При обранні запобіжного заходу слідчим суддею було враховано обґрунтованість пред’явленої підозри та наявність ризиків, які дають достатні підстави вважати, що підозрювані можуть ухилитись від правосуддя.

У суді також нагадали, що, відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *