Речниця оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк розповіла, на коли росіяни готують новий ракетний обстріл

Речниця оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк розповіла, на коли росіяни готують новий ракетний обстріл
  • Наступного разу росіяни можуть завдати масованої ракетної атаки на річницю вторгнення – 24 лютого, – заявила у телемарафоні керівниця прес-центру Сил оборони “Південь” Наталія Гуменюк.

Наталія Гуменюк зауважила, що зазвичай росіяни роблять двотижневі проміжки між атаками, тому наступна може відбутися на річницю.

Нині продовжують перебувати на службі два підводних ракетоносії, споряджені до 8 ракетами “Калібр”. Росіяни тримають напоготові ще надводні ракетоносії, які перебувають в пунктах базування. Ймовірно, вони проходять переспорядження і готуються до наступного виходу.

  • Якщо говорити про від одного масованого удару до іншого – це, як правило, до двох тижнів. Можемо зауважити, що від попередньої до наступної (масованої атаки – ред.) – це якраз 24 лютого. Пам’ятаючи про тяжіння ворога до сакральних дат, треба бути напоготові, – сказала Наталія Гуменюк.
  • Як правило, пуски з підводних човнів ускладнені в виявленні. Таким чином ворог може тероризувати місцеве населення загрозою цих ударів. Пам’ятаймо про те, що вони частіше грають м’язами, – додала речниця.

Нагадаємо, що востаннє окупант атакував ракетами Україну 10 лютого. Це була одна з наймасштабніших у 2023 році.

Над Вінниччиною було збито одну із ракет, яку показали у Повітряних Силах України.

Фото – Повітряні Сили України, Повітряне командування “Південь”.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *