Раптово відійшов у вічність голова Уланівської громади, колишній заступник голови Вінницької ОДА Олександр Крученюк

Раптово відійшов у вічність голова Уланівської громади, колишній заступник голови Вінницької ОДА Олександр Крученюк

Вдень 4 квітня раптово перестало битися серце голови Уланівської територіальної громади, колишнього заступника голови Вінницької облдержадміністрації Олександра Крученюка. Ця новина стала шоком для всіх, хто знав і працював з Олександром Васильовичем. Він помер у розквіті життя – у 42 роки.

Причини смерті з’ясовують правоохоронці. Але уже встановлено, що ознак насильницької смерті не виявлено. Повідомляється, що Олександр Крученюк помер в готельно-ресторанному комплексі “Батерфляй”, де був присутній на святкуванні дня народження.

Нині говорять про декілька причин його смерті. Перша – це коронавірус, однак сім’я перехворіла на коронавірусне захворювання ще у жовтні минулого року. Другою причиною смерті називають ускладнення після щеплення від корони – тромбоемболія чи обтураційний інфаркт. Але справжню причину назвуть судмедексперти.

Нагадаємо, Олександр Крученюк був колишнім заступником голови Вінницької облдержадміністрації, депутатом обласної ради минулого скликання. У січні 2021 року Олександра Васильовича було обрано головою Уланівської громади.

В Олександра Крученюка залишилося троє дітей.

Редакція інтернет-видання NEWS Хмільника висловлює глибокі співчуття усім рідним та близьким. Вічна пам’ять і Царство Небесне.

За інформацією сайтів 33 канал і naparise.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *