Районна комісія розглядала питання субвенції на житло дітям

Районна комісія розглядала питання субвенції на житло дітям

Сьогодні відбулося засідання районної комісії з формування пропозицій щодо спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа під керівництвом заступника голови райдержадміністрації  Юрія Шевченка.

В ході роботи було сформовано та затверджено список дітей зазначених категорій,  які перебувають на квартирному обліку, для виплати грошової компенсації та орієнтовну потребу в коштах, необхідних для придбання їм житла.

Комісією прийнято рішення щодо обсягу потреби субвенції за напрямами, передбаченими Порядком та умовами надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєкти, будівельно- ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла.

Текст та фото – офіційний сайт райдержадміністрації


Питання субвенції розглядала й міська рада Хмільника

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. Виконком затвердив комісійне рішення, яким розподілено потребу коштів державної субвенції на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

16 липня Комісією під керівництвом міського голови Сергія Редчика підготовлено загальний список дітей, які перебувають на квартирному обліку, визначено орієнтовну потребу в коштах для придбання житла, а також затверджено список дітей для виплати грошової компенсації із визначенням окремо для кожної дитини обсягу такої грошової компенсації.

До списку увійшли дванадцятеро дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб, з їх числа, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті міської ради станом на 10.07.2020р. та потребують поліпшення житлових умов.

Загальна потреба в коштах склала – 4 898 432 грн.

До такого переліку не увійшли діти, які у 2019 році отримали такий вид державної допомоги.

Нагадаємо, що 1 червня 2020 року Кабінет Міністрів України видав постанову, відповідно до якої затверджено Порядок та Умови надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Текст – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *