Радісні новини про маленького Олежика Мишківського

Радісні новини про маленького Олежика Мишківського

NEWS Хмільника описували історію родини Мишківських, повну відчаю і надії: у маленького сина подружжя була підозра на злоякісну пухлину мозку. Мишківські просили допомоги у всіх небайдужих, бо коштів на дослідження і лікування малечі катастрофічно бракувало.

І ось радісні новини від батька, Дмитра Мишківського, публікуємо скорочено:

«Підготовка до оперативного втручання виконана. Проведено хірургічне втручання з діагностичною метою і виконано цитологічне дослідження зразків. Чекали результати. Сьогодні
повідомили… Результат : Злоякісного процесу НЕ ВИЯВЛЕНО!!!Біохімічний аналіз крові в межах норми!!!На це була надія… яка себе виправдала.
Пережити таке, як ми пережили ці дні ,і ворогу не побажаєш. Але для мене зараз головне те, що дійсно діагноз не підтвердився, що моє сонечко Олежик зможе повернутись в нормальне дитяче життя.
До речі переніс він все нормально, ніяких ускладнень немає. Лікарі провели все ідеально. Дякую їм. Дякуємо звісно за величезну Вашу підтримку.

Зараз перед нами стоїть питання нагляду і доперевірок. Ускладнень сказали
ніяких буде. В подальшому ми повинні робити планові аналізи і перевірки стану здоров”я, щоб
бачити, чи немає ніяких змін в організмі. Наші з вами молитви були почуті. І добрі люди не залишили нас в біді.

Збір коштів зупинено! Я навіть не мав уяви, що таким швидким темпом вирішиться це питання. Велике дякую Всім за допомогу. Кошти які не використані на період лікування я збираюсь пожертвувати в благодійний фонд, або людям які потребують негайної допомоги.
Якщо ви маєте інформацію по збору коштів для людей які потребують допомоги в лікуванні, публікуйте мені в стрічку новин. Будемо перевіряти  інформацію і перераховувати кошти.
Залишкова сума 23260 грн.

Я вважаю, що  це буде правильне рішення і думаю, що ви теж згодні.

Я, дружина Леся, і синок Олежик від щирого серця дякуємо Вам.

Всім добра. Щастя. Хай минає Вас біда. Величезного здоров”я.
Величезне всім дякую» .

Отака приємність, яка грітиме тепер наші серця. Нехай би усі повідомлення про хворобу людей ,а особливо діток, закінчувались так!

Дякуємо, що так швидко відгукнулись на наш заклик і не залишили родину Мишківських наодинці з бідою.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *