Рада ЄС та Єврокомісія дали “зелене світло” до європейської зони роумінгу

Рада ЄС та Єврокомісія дали “зелене світло” до європейської зони роумінгу

Рада Євросоюзу затвердила пропозицію Європейської комісії розширити дію мобільного роумінгу в ЄС на Україну. Про це сьогодні, 18 квітня, повідомили в Міністерстві цифрової трансформації України. 

Рада ЄС та Єврокомісія підтримують, щоб Україна приєдналася до вільного роумінгу з ЄС на постійній основі. Для цього Єврокомісія запропонувала включити положення про роумінг до Доповнення 17-3 Угоди про асоціацію. Рада ЄС схвалила цю пропозицію і дала зелене світло для схвалення двостороннього рішення Україна-ЄС.

  • Українці зможуть не сплачувати додаткові збори за зв’язок під час подорожей Європою, а європейські мандрівники — в Україні. Рада ЄС та Єврокомісія підтримують, щоб Україна приєдналася до вільного роумінгу з ЄС на постійній основі, – йдеться в повідомленні.

Далі потрібно отримати схвалення Рішення Комітетом асоціації Україна-ЄС у торговельному складі. І працювати, щоб всі умови для приєднання України до зони Roam like at home були виконані.

Зараз мільйони українців у ЄС спілкуються з рідними без переплат завдяки Спільній заяві операторів. Нещодавно дію заяви продовжили ще на пів року. Це результат активної роботи команд Мінцифри, НКЕК та мобільних операторів.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *