Рада ухвалила законопроєкт, який стосується “Пакунків малюка”

Рада ухвалила законопроєкт, який стосується “Пакунків малюка”

Сьогодні, 30 березня, Верховна Рада ухвалила  новий законопроєкт, який підтримали 307 нардепів. Про це повідомили на сайті Газети по-українськи.

Відтепер товари для комплектування “пакета малюка” закуповуватимуть через систему Prozorro. Це знизить їхню кінцеву ціну.

На момент проведення аукціону вартість допомоги становить приблизно 6 тис. грн. Кінцеву ціну визначать у результаті.

“Аукціон вестиме до зниження остаточної вартості, однак це не матиме негативного впливу на якість товарів”, – йдеться в пояснювальній записці.

“Пакети малюка” раніше купували через Prozzoro. Після проблем із закупівлями парламент ухвалив закон і закуповував їх через Управління ООН.

Нагадаємо: “Пакунки малюка” дають і щасливим батькам, які користуються послугами пологового відділення Хмільницької лікарні.

29 липня 2020-го Кабмін ухвалив рішення про запровадження виплати 5 тис. грн на одного новонародженого замість видачі “пакунка малюка”. Механізм отримання грошової компенсації почав працювати з 1 вересня.

Одноразову допомогу у вигляді бебібокса сім’ї можуть отримати протягом 30 днів після народження дитини. До нього входить набір товарів першої необхідності. Надається безкоштовно.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *