Питання забезпечення хмільницьких школярів якісною питною водою обговорили у мерії

Питання забезпечення хмільницьких школярів якісною питною водою обговорили у мерії

Міський голова Сергій Редчик провів зустріч із представниками компанії AquaBase, яка займається встановленням систем очищення питної води в закладах освіти, громадського харчування тощо.

Робоча зустріч відбулася в конференц-залі міської ради за участі управління освіти міської ради, керівників закладів дошкільної освіти, управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради, фінансового управління міської ради, а також комунальних підприємств міської ради – КП «Хмільницька ЖЕК» та КП «Хмільникводоканал».

Представники кампанії  показали презентацію  своїх послуг  та розповіли про те, що Комплексна очистка води, яку  вони запроваджують, передбачає систему зворотного осмосу – це технологія очищення води, яка використовує напівпроникні мембрани. Основна ціль полягає у продавлюванні води під високим тиском через напівпроникну мембрану для  усунення з води шкідливих речовин, органіки, колоїдних часток і бактерій.

Пропозиція кампанії зацікавила учасників зустрічі. Тому, дізнавшись більше про спектр водоочисних послуг, учасники розмови ставили запитання до її представників та отримували відповіді з тем, які їх зацікавили.

Відтак, міський голова С.Редчик  доручив  профільним управлінням міської ради вивчити таку та інші пропозиції, що пропонуються на ринку послуг,  для  забезпечення закладів освіти системами очистки води.

  • Ми маємо все зробити для того, щоб наші діти пили чисту, живу, корисну воду, якість якої контролюється надійною системою фільтрації. Ми будемо розглядати таку можливість вже з наступного бюджетного року, і так найкращим чином  подбаємо про покращення здоров’я наших дітей, – підсумував розмову міський голова.

Текст та фото – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *