Питання призову на строкову службу та безпечних поминальних днів обговорювали із сільськими головами Хмільницького району

Питання призову на строкову службу та безпечних поминальних днів обговорювали із сільськими головами Хмільницького району

Сьогодні, 5 червня, в залі засідань Хмільницької райдержадміністрації відбулася нарада з сільськими головами району, на якій було обговорено питання:

  • Про проведення на території району призову громадян України на строкову військову службу у 2020 році.
  • Про забезпечення протиепідемічних заходів під час відвідування кладовищ у поминальні дні 6 – 7 червня 2020 року.
  • Про перспективний план адміністративно – територіального устрою району, ОТГ.

Стосовно першого питання до учасників наради звернувся військовий комісар Хмільницького об’єднаного районного військового комісаріату Андрій Охріменко.  Він наголосив на важливості  організації призову на строкову військову службу та оповіщення призовників на місцях, а також  їх доставки на медичну комісію.

Про забезпечення протиепідемічних заходів під час відвідування кладовищ у поминальні дні проінформував учасників завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрій Слободянюк

Голова райдержадміністрації Максим Мазурик наголосив, що під час святкування «Дня святої Трійці» та поминальних днів 6-7 червня важливо та необхідно дотримуватися відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території Хмільниччини  гострої респіраторної хвороби  COVID-19.

  • В храмах Хмільниччини дозволено проводити богослужіння з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних вимог за умов наповнюваності храмів не більше однієї особи на 5 квадратних метрів приміщення.
  • Перебувати на території кладовищ дозволено з дотриманням заходів особистої безпеки,соціального дистанціювання та недопущення скупчення людей, обов’язковим є наявність засобів індивідуального захисту
  •          На кладовищах суворо заборонено  вживати їжу та алкогольні напо.
  •          Якщо ви відчули нездужання, залишайтеся вдома до одужання, навіть якщо у вас слабо виражені симптоми захворювання на коронавірусну інфекцію.
  •           Персональну відповідальність за дотриманням всіх протиепідемічних заходів у храмах, молитовних будинках, на територіях цвинтарів (кладовищ) несуть керівники релігійних громад.

«Тож, дотримуйтеся  умов карантину. Будьте свідомими! Бережіть себе та здоров’я своїх близьких, мешканців своєї  громади», – наголосив голова райдержадміністрації.

Учасникам наради було роздано пам’ятки для населення щодо відвідування кладовищ 6-7 червня 2020 року.

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької РДА

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *