Питання “комп’ютерізації” Хмільницької райлікарні обговорювали разом міська влада та медики

Питання “комп’ютерізації” Хмільницької райлікарні обговорювали разом міська влада та медики

Вчора міський голова Сергій Редчик, депутати міської ради зустрілись із адміністрацією та очільниками відділень комунального некомерційного підприємства «Хмільницька центральна районна лікарня Хмільницької районної ради».

Як відомо, з 1 квітня 2020 року заклади охорони здоров’я України  будуть працювати на умовах контракту з Національною службою здоров’я України  (далі – НСЗУ), що передбачає автономізацію закладів, підключення їх до медичних інформаційних систем, реєстрацію в електронній системі охорони здоров’я, наявність кваліфікованого електронного підпису медичних працівників, реєстрації лікарів в електронній системі охорони здоров’я, отримання відповідних ліцензій, а також комп’ютеризацію закладів.

Власне, «комп’ютеризація» Хмільницької лікарні стала однією із актуальних тем для цієї розмови, бо пропозиція головного лікаря В.Залецького про придбання комп’ютерів для закладу охорони здоров’я двічі ставала предметом розгляду на сесії та не була підтримана депутатами через її  невмотивованість.

Втім, міська рада, очолювана міським головою та представлена депутатським корпусом ради, усвідомлюючи актуальність завдань медичної реформи та  посилення спроможності місцевої лікарні,  зініціювала спільну зустріч, щоб проаналізувати проблему і  досягти спільного її врегулювання.

Упродовж двогодинних перемовин і посадовці, і депутати, і керівний склад лікарні активно обговорювали спектр нагальних медичних питань,  з метою пошуку балансу думок і рішень, а, отже, шансу для якісних змін у громаді.

Врешті, за обговоренням вдалося досягнули згоди про конструктив і взаємодію між міською радою та керівництвом лікарні. І знову ж, міська рада, першою «подала руку» та погодилася скликати позачергову сесію, щоб у невідкладному порядку розглянути питання «комп’ютеризації» ЦРЛ, за яким своєчасна і якісна допомога жителям Хмільницької громади.

Тож цілком слушно зауважив міський голова Сергій Редчик, підсумовуючи зустріч: «Спроможній лікарні – бути, а нам усім докласти для цього об’єднавчих зусиль!».

Текст та фото – офіційний сайт міської ради

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *