Привітали хмільницьких ветеранів – учасників Другої світової війни

Привітали хмільницьких ветеранів – учасників Другої світової війни

Цими днями героїчний літопис рідної Хмільниччини доповнює ще одна славетна дата – 76-та річниця визволення міста та району від нацистських окупантів у Другій світовій війні.

Хмільничани шанують своїх земляків, котрі мужньо пройшли фронтовими дорогами і наближали визволення рідного краю та України. У Хмільницькій громаді проживає 10 учасників бойових дій у Другій світовій війні.

Міський голова Сергій Редчик разом із начальником управління праці та соціального захисту населення міської ради Іриною Тимошенко, відповідальним секретарем міської організації ветеранів України Надією Губановою та директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради Наталією Вепрінцевою відвідали ветеранів за домашньою адресою та привітали їх із нагоди пам’ятної дати.

Хмільницька міська організація ветеранів України висловлює щиру вдячність директору підприємства «Ринок», депутатові міської ради Л.І.Подольському та ФОП Матвійчуку В.С. за доброчинну допомогу.

А ще керівники місцевої влади поклали квіти до обеліску воїнам-визволителям 71-ї та 267-ї Стрілкової дивізії, з повагою та уклінною вдячністю подякувавши визволителям за врятований Хмільницький край.

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *