Природжені оратори та харизматичні – це люди, народжені 12 січня

Природжені оратори та харизматичні – це люди, народжені 12 січня

Є версія, що дата народження може вплинути на характер і долю людини. Хтось вірить у це твердження, хтось ні. Однак це вибір кожного. Тож, якими можуть бути або є ті, хто народився сьогодні – 12 січня.

Народжені 12 січня – природжені оратори, які схиляють людей на свій бік даром переконання і яскравим словом. Вони харизматичні і вміють переконувати.

Вже в молодості вони починають розуміти, як їх захоплює робота, побудова кар’єри та якась ідея, яку вони приймають  свою і заради якої працюють, часто повністю забувши про особисте життя.

Через цю рису характеру народжені 12 січня часто забувають стежити за своїм здоров’ям. Уразливі місця – це зуби і гормональний фон. Останнє може призвести до повноти або, навпаки, зайвої худорби. Намагайтеся їсти побільше фруктів, не забувайте про каші, поменше вживайте цукру і жирів, стежте за роботою кишечника, а також не забувайте щодня достатню кількість часу бувати на свіжому повітрі.

Народженим 12 січня потрібно дуже ретельно вибирати справу свого життя, щоб не зробити прикрої помилки. Вона непрощенна, коли багато часу витрачається на роботу. Щоб визначити, чим ви хочете займатися, потрібно зіставити свої особисті принципи з моральними установками суспільства і зрозуміти, що ви вважаєте благом, а що ні і наскільки ваші уявлення розходяться з уявленнями оточуючих. Наведіть в рівновагу систему ваших принципів, самопожертву заради інших і егоїзм, робота для себе і на себе – в яких пропорціях ви будете це поєднувати? З цим питанням краще визначитися до пошуку роботи і, в ідеалі, до отримання професійної освіти.
Одержимість громадської ідеї (або, наприклад, політичної, оскільки з цих людей виходять чудові політики) зовсім не заважає їм із захватом займатися власним іміджем, зосереджуючись на своїй особистості.

Поради Козерогам, які народилися 12 січня.

Перш за все намагайтеся уникати зарозумілості в спілкуванні з іншими людьми. Люди не підуть слідом за надмірно зарозумілою людиною. Будьте уважнішими до оточуючих, в тому числі колег, понизьте планку вимогливості.  Не замикайтеся тільки на себе і свою ідею. Люди можуть вам дати більше, ніж ви думаєте.

Опинившись у складній ситуації, вони продовжують стояти на своєму і  часто на помилковій поведінці, відмовляють проявляти гнучкість, щось міняти або давати задній хід. Свої дитячі образи і подібну впертість краще відставити вбік. Якщо вам самим складно міняти тактику і стиль поведінки, подбайте, щоб поруч був соратник, який вчасно допоможе з цим.

Також народжені 12 січня часто є людьми, для яких неприйнятний звичайний, загальноприйнятий життєвий розпорядок. Через це часто їх вважають диваками. В крайньому випадку це проявляється як епатаж. Вони знайдуть справжнє щастя, якщо зможуть знайти собі супутника життя, який повністю зможе врівноважити їх і доповнити.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *