Профілактичні рейди до хмільницьких родин провели районна служба у справах дітей та соціальні служби

Профілактичні рейди до хмільницьких родин провели районна служба у справах дітей та соціальні служби

Протягом 19 -21 травня  спеціалістами служби у справах дітей районної державної адміністрації, Хмільницького районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та представниками органів місцевого самоврядування  було проведено оперативно-профілактичні рейди по сім’ям, в яких виховуються діти, що перебувають на відповідних обліках в службі у справах дітей та РЦСССДМ : це діти, які залишилися без опіки батьків, діти, як такі,  що перебувають у складних життєвих обставинах, діти з інвалідністю. Всього було відвідано  15 сімей, в яких виховується 36 дітей, 2 дитячих будинки сімейного типу та 1 патронатна сім’я.

Під час обстеження кризових сімей було встановлено, що, на жаль, не всі батьки підтримують належні санітарно – гігієнічні умови проживання, якісне харчування дітей, забезпечення їхніх потреб.  При відвідуванні сімей з’ясовано, що основними проблемами батьків є: зловживання спиртними напоями, безробіття, низький рівень виховного потенціалу батьків, невпорядкований спосіб життя, проблеми спілкування батьків і дітей. Було виявлено і позитивні зміни в зазначеній категорії сімей: впорядковане житло у 3 кризових сім’ях, забезпеченість дітей одягом та продуктами харчування.
Під час спілкування з батьками – вихователями дитячих будинків сімейного типу та вихованцями обговорювалися питання закінчення навчання в загальноосвітніх закладах та вступ до вищих навчальних закладів, оздоровлення дітей.
Під вас відвідування 3 сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю,  порушувалися питання про отримання освіти дітьми, забезпечення  їх соціальними  послугами.
При спілкуванні з патронатним вихователем Мазур Р.Т., в сім’ї якої перебуває 3 дітей,  обговорювалися питання зміни поведінки дітей, участь батьків у спілкуванні з ними та інші питання.

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької РДА

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *