Проект “Курортополіс Хмільник” презентували на всеукраїнському інвестиційному форумі

Проект “Курортополіс Хмільник” презентували на всеукраїнському інвестиційному форумі

29 жовтня 2019  року в місті Маріуполі за участю та ініціативи Президента України Володимира Зеленського і Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбувся перший інвестиційний форум, на якому Вінниччина представила три масштабних проєкти, найбільш привабливі до залучення інвестицій, – зазначається на сайті Вінницької обласної державної адміністрації.

Важливо, що один із інвестиційних проектів – «Курортополіс Хмільник». Його реалізація сприятиме створенню умов для стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, спрямованої на збереження і ефективне використання природних лікувальних ресурсів курорту державного значення Хмільник, прискоренню економічних реформ в лікувально-оздоровчій галузі та розвитку лікувального та оздоровчого туризму, створення центру радонотерапії європейського значення.

Враховуючи наявну потужність об᾽ємів видобутку радонових вод та використовуючи наявний потенціал санаторно-курортних закладів, на території міста Хмільника пропонується будівництво нового санаторно-курортного закладу в лісовій зоні, медичного центру надання діагностичних та консультативних послуг, а також розширення туристично-розважальної інфраструктури.

Період впровадження бізнес-проєкту 12-48 місяців, а орієнтовна сума інвестицій складатиме близько 100 млн. дол.

Окрім цього, були представлені такі проєкти як: «Розвиток Міжнародного аеропорту “Вінниця”, реалізація якого потребуватиме понад 135 млн. дол., та «Будівництво мостового переходу через р. Дністер» із фінансовим ресурсом 48,4 млн. дол.

Беручи участь в інвестиційному форумі, Вінниччина позиціонувала себе як один із найбільш перспективних регіонів України для економічного, промислового та туристичного розвитку.

Текст – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

За інформацією Вінницької ОДА

Проект “Курортополіс Хмільник” презентували на всеукраїнському інвестиційному форумі Проект “Курортополіс Хмільник” презентували на всеукраїнському інвестиційному форумі

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *