Проект “Курортополіс Хмільник” презентували на всеукраїнському інвестиційному форумі

Проект “Курортополіс Хмільник” презентували на всеукраїнському інвестиційному форумі

29 жовтня 2019  року в місті Маріуполі за участю та ініціативи Президента України Володимира Зеленського і Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбувся перший інвестиційний форум, на якому Вінниччина представила три масштабних проєкти, найбільш привабливі до залучення інвестицій, – зазначається на сайті Вінницької обласної державної адміністрації.

Важливо, що один із інвестиційних проектів – «Курортополіс Хмільник». Його реалізація сприятиме створенню умов для стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, спрямованої на збереження і ефективне використання природних лікувальних ресурсів курорту державного значення Хмільник, прискоренню економічних реформ в лікувально-оздоровчій галузі та розвитку лікувального та оздоровчого туризму, створення центру радонотерапії європейського значення.

Враховуючи наявну потужність об᾽ємів видобутку радонових вод та використовуючи наявний потенціал санаторно-курортних закладів, на території міста Хмільника пропонується будівництво нового санаторно-курортного закладу в лісовій зоні, медичного центру надання діагностичних та консультативних послуг, а також розширення туристично-розважальної інфраструктури.

Період впровадження бізнес-проєкту 12-48 місяців, а орієнтовна сума інвестицій складатиме близько 100 млн. дол.

Окрім цього, були представлені такі проєкти як: «Розвиток Міжнародного аеропорту “Вінниця”, реалізація якого потребуватиме понад 135 млн. дол., та «Будівництво мостового переходу через р. Дністер» із фінансовим ресурсом 48,4 млн. дол.

Беручи участь в інвестиційному форумі, Вінниччина позиціонувала себе як один із найбільш перспективних регіонів України для економічного, промислового та туристичного розвитку.

Текст – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

За інформацією Вінницької ОДА

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *