Про урочисте відкриття хмільницької ялинки, подарунки до Дня Святого Миколая і ноу-хау для хмільничан від міської ради

Про урочисте відкриття хмільницької ялинки, подарунки до Дня Святого Миколая і ноу-хау для хмільничан від міської ради

За традицією, цього тижня, а саме до Дня Святого Миколая у місті Хмільнику прикрасили новорічну зелену красуню – ялинку.

На жаль, цього року через запроваджені карантинні обмеження  традиційного урочистого відкриття ялинки  не буде  (зазвичай урочисте відкриття відбувалося до дня Святого Миколая), не відбудеться також і традиційне святкування у новорічну ніч. Усі масові заходи заборонені.

Але певний святковий настрій для хмільничан все ж таки гарантовано, принаймні, для наймолодших жителів. Подарунки від святого Миколая зазвичай отримують і малозахищені та одинокі категорії громадян, якими опікується територіальний центр.

Сьогодні та ще протягом наступного тижня в дитячих садочках та школах пройдуть  святкові ранки. Звісно ж, із дотриманням усіх протиепідемічних заходів та за рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я. А напередодні Дня Святого Миколая до малечі завітає сивий бородань з подарунками.

  • Для школярів початкових класів та вихованців дошкільних навчальних закладів коштом міського бюджету було закуплено подаруночки. Крім того, до свята Миколая щороку долучаються благодійники. Цьогоріч також діткам роздадуть подарунки від народного депутата Петра Васильовича і міського голови Миколи Васильовича Юрчишинів. До речі, вони наші постійні благодійники, а цього року ними було передбачено подарунки і для дітей сіл Шевченка, Журавне та Кожухів Літинського району, які приєднаються до Хмільницької громади із січня наступного року, – прокоментувала для NEWS Хмільника начальниця відділу управління освіти Хмільницької міської ради Галина Коведа.

Солодкі новорічні подаруночки отримають і діти сімей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (наприклад, сім’ї внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю, діти, які виховуються в опікунських сім’ях тощо). Цими категоріями осіб опікується Хмільницький міський центр соціальних служб (директор Тетяна Войтенко).

Сравжньою новинкою для хмільничан стане зустріч на вулицях міста із добрим бородатим дідусем. У післяобідній період сьогодні, 18 грудня, святий Миколай ходитиме центральними вулицями міста й у парку та роздаватиме діткам солодощі. Такий метод привітання з прийдешніми святами ще не практикували у нашому місті, але ж і запроваджених карантинних обмежень раніше також не було. А через світову пандемію люди почали вчитися жити по-новому. Таке ноу-хау для хмільничан вигадали у відділі культури та туризму Хмільницької міської ради.

А коли у Хмільнику почне сутеніти,  у місті засвітиться новорічна ялинка.

  • Сьогодні десь о пів на п’яту годину вечора на міській ялинці засвітяться гірлянди. Урочистого відкриття ялинки не буде, адже масові заходи скасували в зв’язку з пандемією, – повідомила начальниця відділу культури і туризму Хмільницької міської ради Юлія Цупринюк.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *