Про розбудову країни або висаджені квіти: що мріють зробити українці після перемоги

Про розбудову країни або висаджені квіти: що мріють зробити українці після перемоги

Від початку повномасштабної війни минуло три тижні, а українці все ж розміщають у соцмережах надихаючі картинки і будують плани на майбутнє, на після перемоги. Ми розпитали, що українці/хмільничани хочуть зробити в першу чергу після перемоги та закінчення війни. Відповіді приємно вразили, адже українці натхненні весняними сонячними променями та вірять у перемогу.

З міркувань безпеки жодних даних опитаних не публікуємо.

Ольга: 

  • Хочу запровадити якусь родинну традицію. Наприклад, кожного року в День Перемоги пекти хліб і ще теплим розламувати, ділити між родиною і сусідами в пам’ять про тих, хто віддав за нас своє життя і чиє життя забрала війна і за здоров’я тих, хто залишився і будує нову Україну.

Іванна:

  • Після перемоги разом з дітьми вирішили відвідати усі зруйновані міста, міста-Герої. І ще маю просто-таки невимовне бажання зробити ремонт, таке своєрідне очищення, початок нового життя.

Олена:

  • А я хочу зібрати всю родину, усіх міцно обійняти, відсвяткувати Перемогу. А ще – поїхати в Карпати з сім’єю, не тікати, а відпочити, насолодитися красою карпатських гір.

Тетяна:

  • Після перемоги маю надію, що нарешті переїду в новий будинок. Сподіваюсь, він вистоїть. На подвір’ї висаджу квіти. В першу чергу – насіння соняшника декоративного і всілякого іншого. А ще пересаджу первоцвіти.

Лілія:

  • Не те щоб мрію, але планую “викинути з життя весь хлам”: непотрібні речі, обтяжуючі обставини, як-от забагато робіт, які витягують всі соки і не приносять толку, можливо, навіть спробувати новий вид діяльності. Але найбільше після перемоги планую проводити якісно й більше часу з рідними серцю людьми і насичувати життя спогадами, а не речами. Хочу поруч найрідніших і відчуття захищеності, тепла й спокою.

Євгеній:

  • Моя мрія стає все більш актуальнішою – дуже хочу будиночок за містом, щоб насолоджуватись тишею.

Анна:

  • Після перемоги хотіла б усиновити/удочерити дитину. Але, боюсь, мої мене вже пошлють за курсом того корабля… (сказала багатодітна мати).

Жанна:

  • Ще до війни у мене була дуже гарна мрія, а після перемоги зроблю все, щоб вона здійснилася. Планую викинути смітник не лише із життя та думок, а із свого рідного містечка. Ми з друзями обов’язково відкриємо на місці сьогоднішнього смітника сучасний парк, в якому усі мешканці будь-якого віку знайдуть місце для відпочинку.

Наталія:

  • Дуже чекаємо, що навесні і війна закінчиться. І все прокинеться – заводи, підприємства, малий, великий і середній бізнеси. Ми всі візьмемося розбудовувати країну і нікуди не збираємось виїжджати назавжди (хіба лише на короткий період задля власної безпеки). А після перемоги, думаю, буде багато можливостей реалізувати себе кожному. Наприклад, будівельникам і тим, хто ремонтує дороги, і ще точно будуть можливості інвестування з інших країн в різних напрямках відбудови країни. Можливо, і в мене буде така можливість бути “мостом” у цій важливій справі, а може, просто будемо запускати деревообробний завод, нехай навіть спочатку не у великих масштабах, але вже буде певна кількість та оплата податків.

Дмитро:

  • Зараз найбільше мрію про ванну,  масаж і міцний сон. І це перше, що реалізую після перемоги.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *