Про хмільничанку Оксану та її волонтерську діяльність

Про хмільничанку Оксану та її волонтерську діяльність

З початком повномасштабної війни в Україні тисячі людей стали волонтерити. Навіть бабусі вдома в’яжуть шкарпетки для захисників або дідусі, які плетуть кікімори – вся ця незламна сила прагне до швидшого наближення Перемоги. Їхня робота на перший погляд непомітна, але досить суттєва і корисна.

До наближення перемоги долучаються всі: від малого й до старого, робочі та безробітні, з різним соціальним статусом та рівнем доходів. Навіть вагітні або матері з немовлятами намагаються хоч якось долучитись до допомоги українській армії.

Хмільничанка Оксана Майструк має двох дітей. Обоє змалечку бачать, як їхня мама волонтерить у віртуальному просторі, комунікує з іншими волонтерами з різних куточків України,  а також вирішує багато організаційних питань, що стосуються допомоги українській армії.

Час жінки завантажений похвилинно. Оксана веде волонтерську групу у фейсбуці та декілька інформативних груп – у вайбері. Загалом таку свою волонтерську діяльність розпочала з 2014 року, хоч і не так активно, як зараз.

У день вибухів на одному з найбільших в Україні калинівському складі зброї Оксана комунікувала з хмільничанами, які надавали житло потерпілим. А наступного дня зорганізувала збір коштів для харчування людей.

Декілька років поспіль жінка оголошувала збір коштів для діток із дитячого будинку, що в місті Тульчин. Оскільки Оксану знає багато хмільничан, тому довіряють їй свої кошти, і жертвують заощадження на добрі справи без вагання. Солодощі від жителів міста і підприємців, засоби гігієни, необхідні речі та іграшки  неодноразово радували дітей.

Завдяки волонтерській діяльності Оксана Майструк стала  учасницею національного конкурсу “Благодійна Україна-2017” і отримала Диплом Асоціації Благодійників України.

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну Оксана Майструк активніше стала долучатися до волонтерської інформаційної діяльності. Про страшні звістки з фронту про загибель наших захисників повідомляє у свої та інші групи соцмереж та вайберу, аби хмільничани знали про дату й час прибуття загиблих воїнів. Декілька разів жінка сама супроводжувала траурний кортеж, повідомляючи хмільничан про наближення кортежу і закликаючи зустріти воїнів “живим коридором”.

Минулого року Оксана взяла на себе знову фінансові зобов’язання, адже оголосила в соцмережі збір коштів на волонтерський бус. Оскільки сімейне авто “їздить” до військових з 2014 року на далекі відстані, йому вже була потрібна заміна.

  • На сьогодні нашою групою волонтерів було прийнято рішення розпочати збір коштів на ВОЛОНТЕРСЬКИЙ БУС, так як наш сімейний Volkswagen Т4 вже не витримує, а возити волонтерку потрібно буде ще не один рік… Для безпеки наших волонтерів, для безпеки перевезення волонтерських вантажів, це необхідно!!!, – написала Оксана у волонтерській групі.

За деякий час необхідну суму було зібрано, і тепер у волонтерський бус можна завантажити більше необхідних речей. Коштами ділилися не лише жителі Хмільниччини, а й українці з інших міст і навіть військові з передової, до яких неодноразово привозили підтримку з Хмільника та Хмільницького району.

У свій день народження Оксана Майструк вирішила зібрати кошти для життя маленької дівчинки, для донечки військового, який нині боронить Україну від агресора.

  • Дуже багато різних зборів коштів для наших військових котиків, і я думала зробити збір для них, але їм і так всі зараз збирають і допомагають. Вони наші дорослі герої. Поки дорослі дяді у формі боряться за нашу Україну, в той же час боряться з ворогом і наші маленькі герої….але у них свій фронт, свій ворог. І для мене сьогодні є героєм одна маленька дівчинка, яка уже кілька років бореться за своє життя, а її тато бореться на своєму фронті як військовий і розривається на два фронти, – написала Оксана у волонтерській групі.
  • Усі кошти, які надійдуть на мою карту з 00.00 годин до 23.59 год  15 лютого, я перешлю на карту її батьків на лікування для Каринки.
  • Картка “Призначення для Карини”
  • 4149 4991 5329 5777

Про маленьку дівчинку можна прочитати у групі   допомога Радченко Карині,  .

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *