Про дефіцит пального і вирішення цієї проблеми говорили сьогодні на обласній нараді

Про дефіцит пального і вирішення цієї проблеми говорили сьогодні на обласній нараді

Сьогодні відбулася нарада з представниками мереж автозаправок у Вінницькій області, на якій обговорювались проблеми дефіциту пального та його ціни. Про хід наради повідомив голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, – інформує NEWS Хмільника. 

  • Війна змушує перебудовувати логістику постачання палива. Потрібен час. Ціна зростає, оскільки звичайне постачання неможливе, а нове – складніше і довше.
    Порти заблоковані. російські війська цілеспрямовано знищують наші нафтобази.
    Фактично, залишився тільки один напрямок постачання з-за кордону – з Європейського Союзу. Поки працював Кременчуцький нафтопереробний завод, ми мали суттєве внутрішнє джерело пального. Але після ракетного удару 24 квітня завод не функціонує, – сказав Сергій Борзов.

    Що будуть робити.

Голова ОВА Сергій Борзов наголосив, що дефіцит пального має бути покритий, і наразі уряд шукає баланс між інтересами трейдерів, рівнем ціни на пальне та інтересами споживачів. Він також зазначив, що доки триває війна, першочергово пальним будуть забезпечувати Збройні Сили України, та всі служби, хто задіяний в порятунку життів людей. Крім того, забезпечуватись пальним буде також аграрний сектор.

Протягом тижня-двох спробують налагодити більш-менш стабільне постачання за новою логістичною схемою. Оскільки пальне буде постачатися з Європейського Союзу, громадянам треба бути готовими до цін на рівні із сусідніми країнами, тобто до європейських цін.

Голова ОВА Сергій Борзов звернувся до всіх жителів Вінницької області:

  • Якщо можете обійтись без використання приватного автотранспорту і користуватись громадським транспортом – зробіть це. Якщо можна утриматись від несуттєвих поїздок – варто це зробити. Нам треба це пережити.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *