Президентські стипендії за відмінну здачу ЗНО і гранти на навчання за кордоном – від держави

Президентські стипендії за відмінну здачу ЗНО і гранти на навчання за кордоном – від держави

Учні, які найкраще складуть ЗНО, отримають по 10 тис. грн стипендії президента України. Загалом планують призначати щорічно до 270 таких стипендій. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Телеграмі.

28 січня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про заснування стипендій для учасників ЗНО з найвищими результатами, премії для переможців учнівських олімпіад та гранти на навчання за кордоном.

Тоді він розповів про стипендії, зокрема, відмінники отримуватимуть щомісяця президентську стипендію в розмірі 10 тис. грн, переможці всеукраїнських учнівських олімпіад – разову премію у 20 тис. грн, а переможці міжнародних олімпіад – 100 тис. грн.  Положення  про стипендії уже затверджені в Раді. 

Стипендії планують видавати найкращим за умови, якщо вони обиратимуть українські навчальні заклади.

Що стосується грантів на навчання – щороку виділятимуться президентські гранти для здобуття вищої освіти за кордоном – у США, Великій Британії, Німеччині, Франції, Канаді, Японії, Китаї, Південній Кореї тощо. Проте існує й обов’язкова умова: після здобуття диплома – повернення в Україну та робота на державній службі протягом трьох років.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *