Президент відзначив державними нагородами спеціалістів з Вінниччини: серед них директор одного з товариств Хмільницького району

Президент відзначив державними нагородами спеціалістів з Вінниччини: серед них директор одного з товариств Хмільницького району

Відповідно до Указу Президента України #274/2021 від 28 червня 2021 року, державними нагородами з нагоди Дня Конституції України відзначено чотирьох жителів Вінниччини.

Почесні звання було присвоєно за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України.

Звання “Заслуженого працівника ветеринарної медицини України” отримав ветеринар, директор товариства “Агрофірма “Уланівська” Гоцуляк Василь Іванович. 

Василь Іванович належить до династії, в якій більше 44-х родичів мають пов’язану з ветеринарією спеціальність. Своїй улюбленій справі – ветеринарії, Василь Гоцуляк присвятив 36 років свого життя, крім того нині він займається також і сільським господарством. Але, як розповів Василь Іванович, на першому місці в його житті все одно залишиться ветеринарія.

Василь Іванович Гоцуляк народився 14 січня 1961 року в селі Біляни Могилів-Подільського району. Закінчивши навчання в школі, продовжив його в сільськогосподарському інституті міста Біла Церква. Отримавши вищу освіту, працював завідуючим ддільничним ветеринарною лікарнею в селі Михайлівка Тульчинського району. Згодом у цьому ж селі став головою колгоспу.

В 1997 році доля завела Василя Івановича на Хмільниччину, де працював головним ветеринарним лікарем Хмільницького району. В 1999 році – начальник управління сільського господарства і перший заступник голови Хмільницької райдержадміністрації.

Наприкінці 1999 року почав працювати головним ветеринарним лікарем міста Вінниці, і пропрацював ним до 2005 року. Після цього, з 2005 по 2016 роки працював начальником управління ветеринарної медицини у Вінницькому районі.  З 2016 по 2019 роки – начальник управління Держпродспоживслужби у Вінницькому районі.

З 2019 року Василь Іванович очолює агрофірму товариства  “Агрофірма “Уланівська”.

Крім Василя Гоцуляка, президент відзначив ще трьох вінничан:

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ”

БАКУТА Сергій Віталійович – начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ”

ГОРІЛЧАНА Тетяна Дмитрівна – медична сестра комунального некомерційного підприємства “Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Вінницької обласної ради”

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ”

ДАІАУРА Важа Шотайович – тренер-викладач закладу “Міська дитячо-юнацька спортивна школа № 5” м.Вінниці

Фото – з особистого архіву Василя Гоцуляка, на фото Василь Іванович з головою Вінницької облдержадміністрації Сергієм Борзовим.

Спілкувалася Алла Корнієнко.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *