Президент України розгляне петицію про блокування російського контенту на музичних платформах

Президент України розгляне петицію про блокування російського контенту на музичних платформах

Петицію було опубліковано ще 27 жовтня, і вона вже набрала потрібну для розгляду кількість голосів. Нині, на сьогодні, петиція налічує 25137 голосів. Громадянин Градиський звертається до Президента з проханням заборонити споживання будь-якого контенту росіян на всіх доступних стрімінгових сервісах на території України. Він пропонує звернутись до стрімінгових компаній для створення механізму, який гарантує блокування російського контенту на території України.

У петиції є доступне пояснення, адже, як вважає Градиський, російські артисти сплачують податки в казну держави терориста, яка спрямовує ці кошти в тому числі і на зброю, яку росія використовує для геноциду українського народу. На жаль, навіть тепер, на 8-й місяць повномасштабної війни,  пісні російських виконавців і досі є у топах музичних платформ YouTube Music, Apple Music, Spotify, Deezer, Shazam.

  • Кожне прослуховування пісні ворога не лише спонсорує тероризм, а й популяризує культуру ворога, яку нам десятками років насаджувала росія. За 1000 прослуховувань пісні ворог отримує: Spotify – 0.9 €,  Apple Music – 3,7 €,  Deezer – 1.69 €,  YouTube Music – 1,9 €, – йдеться в  петиції.

Також у петиції згадується відеоконтент на платформі YouTube. Автор пояснює, що попри вимкнення на YouTube монетизації, проте зараз відео російських блогерів все ж потрапляють в топи YouTube в Україні, в результаті чого набирають мільйони переглядів. А гроші від переглядів все одно йдуть в казну держави-терористки.

Ілюстративне фото – Факти ICTV.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *