Прес-секретар Хмільницького міськрайонного суду Наталія Міщук представила речників судів України у проєкті “Діалог суду та громади”: Пишаємося

Прес-секретар Хмільницького міськрайонного суду Наталія Міщук представила речників судів України у проєкті “Діалог суду та громади”: Пишаємося

Цікавий відеоролик із роз’ясненнями про комунікаційну команду суду, посадові обов’язки прессекретарів судів та співпрацю з громадськими організаціями оприлюднили сьогодні на сайті Хмільницького міськрайонного суду. Усіх речників судів представляла наша землячка, прес-секретар Хмільницького міськрайонного суду Наталія Міщук.

– Хто входить до комунікаційної команди суду та навіщо суду пресслужба?

– Чим займається суддя-спікер(-ка) та прессекретар(-ка)?

– Як співпрацює судова влада із громадськими організаціями та міжнародними партнерами?

Відповіді на ці запитання можна отримати під час перегляду відео в межах проєкту «Діалог суду та громади». Приємно, що серед спікерів проекту – прес-секретар Хмільницького міськрайонного суду Наталя Міщук, яка представляла речників судів України.

Відео також можна переглянути за посиланням:

https://youtu.be/WcYtYexI__I

Довідково:

Відео створено в межах проєкту «Діалог суду та громади», що реалізується із 2016 року ГО «Вектор прав людини», проєктом «Суд людською мовою», Радою суддів України, Прес-службою Ради суддів України, Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *