Правовий фотоконкурс стартував з 13 липня: хмільничан запрошують до участі

Правовий фотоконкурс стартував з 13 липня: хмільничан запрошують до участі

Дорослі чи діти (за згодою одного з батьків чи законного представника) можуть за бажанням взяти участь у онлайн- фотоконкурсі «Правова допомога поруч», організованого Координаційним центром з надання правової допомоги. Конкурс розпочався з 13 липня і триватиме до 10 грудня 2020 року. Про це повідомили хмільничан у Хмільницькій міській раді.

  • Темою конкурсних робіт є захист прав людини, рівний доступ до правосуддя та правової інформації, посилення правових можливостей і правової спроможності населення, право на безоплатну правову допомогу», – прокоментувала захід  заступниця Міністра юстиції Валерія Коломієць.

Фотоконкурс проводиться за п’ятьма номінаціями:

  • подія у системі БПД (світлини з правопросвітницького заходу);
  • портрет клієнта або працівника системи БПД;
  • правова допомога очима дітей (фотографія зроблена дитиною);
  • робота дистанційних та мобільних консультаційних пунктів доступу до БПД;
  • місце правових можливостей (фотографія зроблена в приміщеннях центрів з надання БВПД).

Фотоконкурс проходитиме у три етапи.

I етап – приймання конкурсних робіт (фотографій). З 13 липня по 30 жовтня 2020 року необхідно зареєструватися на вебсайті фотоконкурсу за посиланнямhttp://photo-konkurs.legalaid.gov.ua, обрати одну з номінацій та завантажити на сайт не більше однієї світлини.

II етап – голосування, що триватиме до 29 листопада 2020 року. Щоб проголосувати за конкурсну роботупотрібно авторизуватися на вебсайті фотоконкурсу за посиланням http://photo-konkurs.legalaid.gov.uaчерез Gmail пошту.

На III етапі, що триватиме з 30 листопада до 10 грудня 2020 року, будуть визначені переможці, оголошені результати конкурсу та нагороджені переможці.

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися на сайті фотоконкурсу «Правова допомога поруч»http://photo-konkurs.legalaid.gov.ua

або на сайті системи БПДhttps://www.legalaid.gov.ua/novyny/ogoloshennya-pro-provedennya-onlajn-fotokonkursu-pravova-dopomoga-poruch/

Начальник відділу Хмільницького бюро правової допомоги Козятинського місцевого центру з надання БВПД Ганна Мариніч  також запрошує хмільничан у себе на сторінці в соціальній мережі долучитись до фотоконкурсу.

Сподіваємось, що он-лайн фотоконкурс зацікавить наших городян не лише зробити класні фото, а й дізнатись більше про правову допомогу для всіх, хто її потребує.

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *