Працівникам у “червоних” зонах планують виплачувати допомогу

Працівникам у “червоних” зонах планують виплачувати допомогу

На виплати допомоги Рада може виділити 3 млрд гривень. І хоча Вінницька область нині знаходиться у “помаранчевій” зоні, однак вона уже близька по показниках до “червоної”.

Група народних депутатів зареєстрували законопроект № 6297 від 08.11.2021 року. Він покликаий зробити можливим надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню COVID-19.

Для Мінекономіки пропонують виділити 3 млрд грн за бюджетною програмою “Надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторною хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

В Пояснювальній записці до законопроекту вказують, що його мета – забезпечити соціальну підтримку застрахованим особам у зв’язку із запровадженням на території окремих регіонів обмежувальних протиепідемічних заходів, які призвели до тимчасового зупинення діяльності суб’єктів господарювання, а також стимулювання суб’єктів господарювання та найманих працівників до вакцинації.

За інформацією ЛігаЗакон.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *