Пожежа в центрі Хмільника

Пожежа в центрі Хмільника

Прямо зараз у центрі курортного містечка відбувається пожежа: горить підвальне приміщення магазину «Аврора». Кілька автомобілів з пожежної частини міста Хмільника активно займаються гасінням пожежі, а працівники з кількох суміжних магазинів (побутової хімії, одягу, аптечного пункту) уже покинули свої робочі місця. Густий смердючий дим заполонив увесь центр міста, причому вогонь поширився дуже і дуже швидко, за словами очевидців.

  • У підвальному приміщенні було стільки непотребу і речей, що й не дивно, що таке трапилось. Уже чути невеличкі хлопки: напевно, починають вибухати балончики із дезодорантами – у одному невеличкому магазині було можна було купити від косметики до їжі, від спідньої білизни до корму та іграшок для домашніх улюбленців, – говорять працівники сусідніх із магазином приміщень.

Із зрозумілих причин, поки офіційного коментаря  від  начальника державної пожежно-рятувальної частини міста взяти не вдалось – рятувальники зайняті надважливою місією. Що стало причиною пожежі та до яких наслідків це призведе стане відомо пізніше. Готові почути точку зору власників магазину.

Дякуємо хмільницьким рятувальникам за швидку та оперативну реакцію!  Хто знає більше інформації по цій надзвичайній для Хмільника ситуації та готовий коментувати – чекаємо Ваших повідомлень.

 

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *