Пожежа у Хмільницькому районі знову завдала збитків власнику приватного будинку

Пожежа у Хмільницькому районі знову завдала збитків власнику приватного будинку

Вчора пізно ввечері, 6 лютого о 23.08 годині, до служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в селі Чеснівка горить приватний будинок.

На місце події одразу виїхали рятувальники ДПРЧ-9 і з’ясували, що загорілося горище приватного будинку.

Рятувальники прибули на місце події о 23.30, пожежу вдалося повністю ліквідувати уже опівночі, 7 лютого.  На допомогу для гасіння пожежі та підвозу води було викликано також черговий караул КМПЧ села Уланів.

На щастя, постраждалих немає, однак у домоволодінін повністю знищено покрівлю металевих листів по дерев’яній обрешітці площею 60 квадратних метрів та 1 тонна соломи.

Причиною загоряння горища рятувальники називають порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печей.

Рятувальники неодноразово попереджали про необхідність дотримання правил безпеки під час опалювального сезону.

  • Ми завжди рекомендуємо людям зберігати легкозаймисті матеріали на безпечній від лежака відстані. Крім того, лежак (горизонтальна частина димоходу в хатіавт.) має  бути якісно поштукатурений, і щоб не мав тріщин, – прокоментував фахівець сектору забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у Хмільницькому районі Дмитро Іщук.
  • Крім того, не можна залишати печі, що топляться без нагляду, а тим паче – доручати нагляд за ними дітям. Не можна допускати до експлуатації несправні електронагрівальні прилади, потрібно систематично перевіряти їх на цілісність та в жодному разі не користуватися тими приладами, які мають дефекти.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *