Позаштатний радник міського голови: Микола Юрчишин запрошує хмільничан до співпраці

Позаштатний радник міського голови: Микола Юрчишин запрошує хмільничан до співпраці

Радником можуть бути призначені депутати місцевих рад, учені, провідні фахівці в галузі економіки, бюджету та фінансів, соціальної та гуманітарної сфер, науки, права, культури, представники наукових установ, громадських об’єднань, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, громадяни України та іноземці.
Міський голова приймає пропозиції від зацікавлених осіб для проходження співбесіди та відбору кандидатур, – йдеться на офіційному веб-сайті Хмільницької міської ради.

Міський голова Микола Юрчишин видав розпорядження, яким затвердив «Положення про позаштатних радників міського голови».

Цим документом визначається правовий статус, повноваження і умови діяльності радників Хмільницького міського голови на громадських засадах відповідно до норм чинного законодавства.
Очільник громади має на меті залучити до співпраці активних людей, які своєю професійною або громадською діяльністю заслужили авторитет та громадське визнання, досягли професійних успіхів у відповідній сфері діяльності, а також забезпечити умови для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації місцевої політики та вирішення важливих питань життєдіяльності міської громади.

Відповідно до затвердженого Положення міський голова самостійно добирає позаштатних радників для роботи на громадських засадах. Склад радників формується міським головою особисто, виходячи з потреб та з урахуванням напрямків роботи апарату міської ради та її виконавчих органів, відповідних сфер управління, діяльності підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності міської територіальної громади.

Заявки приймаються за адресою: м. Хмільник, вул. Столярчука, 10, 4 поверх, кабінет №407, тел. 22568 (відділ управління персоналом Хмільницької міської ради).

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *