Позачергова сесія Хмільницької міської ради

Позачергова сесія Хмільницької міської ради


– Вчора під головуванням міського голови Сергія Редчика відбулася позачергова 65 сесія Хмільницької міської ради 7 скликання.
 Кворум сесії забезпечили 21 депутат міської ради.  Депутати розглянули 4 планові питання.

Першим слухалося питання «Про внесення змін до рішення 57 сесії міської ради 7 скликання від 12.12.2018р. №1872 «Про місцевий бюджет Хмільницької міської об’єднаної  територіальної громади на 2019 рік (зі змінами)». Зміни до бюджету стосувалися уточнення субвенції до місцевого бюджету на:

– придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 354206,00 грн.;

– на оплату відшкодування витрат на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян на суму 11027 грн.

 Цим рішенням здійснено перерозподіл планових призначень на 2019рік відповідно до звернень головних розпорядників коштів.

У зв’язку з необхідністю завершення виконання в 2019 році заходів,  передбачених  міськими цільовими програмами, з метою передбачення на 2020 рік бюджетних призначень на низку заходів при формуванні бюджету Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік внесено зміни до діючих програм: Програми забезпечення населення Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади якісною питною водою на 2013-2020 рр., Програми утримання дорожнього господарства Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 рр., Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки. За сприятливих погодних умов частина заходів цих програм буде виконана у поточному році, а частина перенесена на наступний фінансовий рік.

Депутати підтримали пропозицію свого колеги Олександра Кубряка про внесення відповідних змін до програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Хмільницької міської ОТГ щодо виготовлення ПКД та ремонту зливної  каналізації у центрі міста по проспекту Свободи.

Про це повідомляє відділ організаційно-кадрової роботи Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *