Посилені карантинні заходи продовжено, а в Хмільницькій громаді до звичного режиму повернуться лише дитсадочки

Посилені карантинні заходи продовжено, а в Хмільницькій громаді до звичного режиму повернуться лише дитсадочки

З понеділка, 19 квітня, знову запрацюють заклади дошкільної освіти. Про це хмільничан поінформували в  Управлінні освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради.

Так, у звичному режимі працюватимуть:

– Заклад дошкільної освіти №1 (ясла-садок) «Пролісок» м. Хмільника

– Заклад дошкільної освіти №3 (ясла-садок) «Сонечко» м. Хмільника

– Заклад дошкільної освіти №5 (ясла-садок) «Вишенька» м. Хмільника

– Заклад дошкільної освіти №7 (ясла-садок) комбінованого типу «Ромашка» м. Хмільника.

За інформацією управління освіти, з наступного тижня школярі усіх навчальних закладів територіальної громади  продовжать навчатися вдома.

  • Поки що школярі усіх класів перебуватимуть на дистанційному навчанні, принаймні весь наступний тиждень, до стабілізації ситуації –  прокоментувала для NEWS Хмільника начальниця управління освіти Хмільницької міської ради Галина Коведа.

Нагадаємо, що серед населених пунктів Хмільницької громади у Хмільнику найбільша захворюваність на коронавірус. Хворіють і дорослі, і діти.

Сьогодні також стало відомо, що посилений карантин продовжили, і з 19 до 1 травня обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було рекомендовано керівництву громад заборонити  в цей період відвідування закладів освіти усіх типів та форм власності її здобувачами, в тому числі учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, крім здобувачів закладів дошкільної та спеціальної освіти. Дозволити навчальний процес лише учням випускних класів.

Відомо, що у Калинівській громаді учні молодших класів весь минулий тиждень ходили у школу, а з наступного тижня до звичного навчання  повертаються й старші класи.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *