Посвята в першокласники: третя міська люб’язно зустрічає маленьких хмільничан

Посвята в першокласники: третя міська люб’язно зустрічає маленьких хмільничан

З величезними очима і подекуди відкритими від здивування ротиками майбутні першокласники вперше переступили поріг школи. У останній день зими свої двері відкрила третя міська – КЗ «ЗОШ І-ІІІст. №3 м. Хмільник».

Святкова програма була підготовлена шкільною громадою на «відмінно», бо діток зуміли не лише розважити танцями, піснями, а й герої з відомої казки «Буратіно»  розповіли про правила поведінки в школі, загадували загадки, сказали спільно з маленькими гостями клятву першокласників та вручили символічні медалі для тих, хто вже цього року піде у 1 клас.

Загалом, концертна програма, організована навчальним закладом, спонукала до думки, що дітей тут навчають не лише наукам. А  директор школи Микола Євтодій лише підтвердив здогадки, розповівши про успіхи у навчанні, творчості та спорті учнів школи №3.

  • Маємо при школі гуртки з футболу і танців, організовано тир для старшокласників, наші учні – призери змагань з багатьох видів спорту, беруть участь і перемагають у численних вокальних змаганнях. Ми знаємо, що пропри важливість навчання, діти мають розвиватись всебічно, – розповів Микола Андрійович уже для батьків майбутніх школярів.

Обговорити, що ж варто знати матусям і татусям першокласників, можна було і з вчителями початкових класів. Особливо помітне було хвилювання у батьків, які «вперше» зі своїми дітьми йдуть до школи.

Їх заспокоїла вчитель не лише із досвідом, а й бажанням і натхненням працювати –  Галина Нагорнюк.

  • Не хвилюйтесь: ми спільно поведемо діток у прекрасну країну Знань. Головне – діяти мудро, злагоджено і працювати однією командою, зауважила Галина Сергіївна.

На виході із шкільного подвір’я  візитери мали змогу побачити будівництво майбутнього стадіону із штучним покриттям, про який розповідала адміністрація навчального закладу.

Тим часом «прицінитись» та обрати «ТУ САМУ» школу, у якій буде комфортно їхнім дітям, могли батьки в усіх загальноосвітніх школах міста Хмільника.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *